O nás - Centrum Stromovka
Menu

Centrum Stromovka
Otevřeno od 9:00

O nás

Centrum Stromovka je váš letenský soused, u kterého vždy najdete všechny základní služby a obchody, které můžete potřebovat. Už nemusíte odcházet dřív z práce, abyste stihli oběhat nákupy – u nás najdete vše pod jednou střechou a s dlouhou otevírací dobou.
Centrum Stromovka je nákupní, volnočasové a kancelářské centrum na Praze 7. Na třech patrech si vyberete z nabídky desítek obchodů včetně supermarketu Lidl.

Polovinu druhého patra zabírá PARKet, místo, které nenajdete v žádném jiném nákupním centru. Vaše chuťové buňky zde uspokojí netradiční bistra, restaurace i klasické fast foody.

Myslíme i na parkování, a to jak u našich letenských sousedů, tak i přespolních. Centrum Stromovka nabízí třípatrové podzemní parkoviště, které poskytne až 500 míst pro zákazníky včetně 150 míst pro rezidenty, kteří u nás přes noc zaparkují za výhodnou cenu.


Více o parkování

Dárkové poukazy

Nevíte, co dát ke svátku, narozeninám nebo jiné významné události svým blízkým nebo se vám nechce v tomto složitém období nikde běhat a dárky shánět? Máme pro vás jednoduché řešení - dejte jim dárkový poukaz do Centra Stromovka.


Poukázky v hodnotě 200 Kč, 500 Kč nebo 1 000 Kč si můžete koupit na správě centra ve 2.patře (u výtahů) ve všední dny v časech 9:00 - 12:30 a 13:30 - 17:00.


Dárkové poukazy lze platit pouze v hotovosti.


Podívejte se na seznam obchodů, ve kterých můžete poukazy uplatnit:


Seznam obchodů

Získáváme ocenění

Získáváme ocenění - Je nám ctí, že jsme mohli od našeho otevření na podzim 2019 převzít hned několik ocenění. Ještě v roce 2019 vyhrálo Centrum Stromovka v prestižní odborné soutěži „Best of Realty – Nejlepší z realit“ druhé místo v kategorii Best Retail Development.

Pyšníme se také oceněním v soutěži CIJ Awards, která v České republice již více než 20 let uděluje ceny v oblasti komerčních nemovitostí a zaměřuje se jak na místní, tak i mezinárodní trhy.

Jak se k nám dostanete?

Mapa - Autem
Mapa - MHD
Mapa - Na kole
Mapa - Pěšky

Autem k nám přijedete z ulice Strojnické a Veletržní. Zaparkovat můžete v třípatrových podzemních garážích, ve kterých vás přehledná navigace zavede přímo až na vaše parkovací místo.

Centrum Stromovka

Veletržní 24
170 00 Praha 7 - Holešovice

Zobrazit na mapách

Parkování pro zákazníky na 1 hodinu zdarma

Více informací

Nejbližší stanice metra jsou Vltavská a Nádraží Holešovice, trasa C. Tramvají se k nám dostanete ze zastávek Veletržní palác (tram 6, 14, 17) nebo Kamenická (tram 1, 2, 8, 12, 25, 26), odkud se nacházíme do 5 minut chůze.
---
Tramvajové linky ze zastávky Veletržní palác: 6, 14, 17, 93, 94 + bus 156
Tramvajové linky ze zastávky Kamenická: 1, 8, 12, 25, 26, 91, 96

Centrum Stromovka

Veletržní 24
170 00 Praha 7 - Holešovice

Zobrazit na mapách

Cyklisté mají stojany pro kola připraveny u každého z venkovních vstupů do centra (ulice Veletržní, Strojnická a U Studánky).

Centrum Stromovka

Veletržní 24
170 00 Praha 7 - Holešovice

Zobrazit na mapách

Najdete nás na Praze 7, v docházkové vzdálenosti od parku Stromovka i od Letenských sadů.

Centrum Stromovka

Veletržní 24
170 00 Praha 7 - Holešovice

Zobrazit na mapách