Novinky a akce Archive - Centrum Stromovka
Menu

Letní akce v prodejnách Centrum Stromovka

Na celé léto jsme pro vás ve spolupráci s našimi prodejnami připravili spoustu výhodných akcí. Ať už k nám chodíte pravidelně na nákupy, jdete kolem vyvenčit pejska nebo si zaběhat na Letnou nebo do Stromovky, z nabídek si vybere snad každý. A na co se můžete těšit? Slevy, dárky k nákupu nebo třeba akce typu […]

Do Stromovky bez obav

Od začátku července ani u nás v Centru Stromovka už nemusíte nosit roušky. I přesto ale dále myslíme na vaši bezpečnost – návštěvníci mají stále k dispozici dezinfekci a dostatek prostoru, aby mohli mezi sebou udržovat rozestupy. Prostě a jednoduše – u nás můžete nakoupit vždy bez obav.

Nová herní zóna ve Stromovce

V posledním patře Centra Stromovka, na našem PARKetu, vyrostla nová herní zóna. Můžete si u nás s kamarády zahrát kulečník a stolní fotbálek. Tága, míčky do fotbálku apod. jsou k zapůjčení za zálohovaný poplatek v Tree Baru vedle herní zóny.

Červencové státní svátky

Na státní svátky 5. a 6. července máme v Centru Stromovka otevřeno jako jakýkoliv jiný den, tedy od 9:00 do 21:00.   Těšíme se na vaši návštěvu!

Zveme vás na sklenku po nákupech

Dostali jste po nákupech žízeň? Zveme vás na sklenku – a platíme to my!   Pokud nakoupíte v některém z obchodů v přízemí Centra Stromovka* za min. 500 Kč, tak nevyhazujte účtenku. Přineste ji ještě v ten samý den do Tree Baru ve 2. patře a dostanete od nás jeden nápoj zdarma. Je pak už […]

Jedeme na 100 %

Centrum Stromovka je v plném provozu! Přijďte si nakoupit v některém z více než 70 obchodů nebo si dát něco dobrého do posledního patra, kde si můžete vybrat i z unikátních food konceptů v zóně PARKet.   Těšíme se na vaši návštěvu!  

Dětská sobotní divadélka jsou zpět

Znovu spouštíme dětská sobotní divadélka! Probíhat budou od konce června pravidelně po celé léto v 2. patře našeho centra – a to jako vždy zdarma.   Na příští měsíc jsme si připravili divadélka princeznovská, zvířecí i uličnická.     Zveme všechny rodiče s dětmi!

Otevíráme dětský koutek Panda Play

V pondělí 22. června znovuotevíráme dětský koutek Panda Play!Pro vaše nejmenší tu máme prolézačky, lego, bazén s míčky nebo různé kostýmy, ti odrostlejší se zabaví u herní konzole PlayStation. Rodiče si mezitím mohou odpočinout u kávy, domácí limonády nebo něčeho dobrého k snědku.Dětský koutek je otevřený každý den od 9:00 do 20:00.

Červnový leták Sportisimo

Co takhle vyrazit pod stan? S výbavou z červnového letáku Sportisimo se můžete vydat kempovat, pod širák nebo třeba na pěší túru do hor. Teď se navíc můžete na výlet vybavit se slevou až 60 %.   Zažijte letní dobrodružství!

Přijďte ochutnat speciality na PARKet

Od pátku 12. června začíná akce pro labužníky na našem PARKetu! Přijďte ochutnat speciality z celého světa.   Připravili jsme pro vás spoustu výhodných nabídek – pokud si 12. nebo 13. června mezi 11:00 a 17:00 vyzvednete v Centru Stromovka akční leták, po jeho předložení na vybraném místě můžete získat výhodnou nabídku. Leták můžete použít vždy jen pro jednu jeho […]