Vytvořme společně největší perníčkový betlém pro dobrou věc - Centrum Stromovka
Menu
Centrum Stromovka > Vytvořme společně největší perníčkový betlém pro dobrou věc

Vytvořme společně největší perníčkový betlém pro dobrou věc

Tyto Vánoce nebudou ve Stromovce jen tak! Budeme totiž stavět perníčkový betlém a pokusíme se s ním překonat rekord, k čemuž potřebujeme minimálně 2 000 perníčků!

Neděláme to ale jenom pro zábavu. S každým přidaným perníčkem totiž podpoříme nadaci Pink Bubble, která pomáhá mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění. Ta nejlepší zpráva? Pomoci můžete i vy!

Do stavby se může zapojit úplně každý, a to buď nákupem kdekoliv v centru nad 500 Kč anebo přímo zakoupením jakéhokoliv zboží u stánku Pink Bubble, který bude umístěn v prvním patře centra. Získaný perníček pak můžete následně přidat do betlému a podílet se tak i na našem pokusu o rekord.

Jak to funguje?

  • v období od 5. – 23. 12. nakupte kdekoliv v centru nad 500 Kč, schovejte si účtenku a přineste ji ke stánku Pink Bubble, kde za ni dostanete perníček, který můžete přidat do betlému. Výdej perníčků bude probíhat do 23. 12. nebo do vydání zásob.
  • přímo u stánku Pink Bubble můžete perníček zakoupit, podpořit tak nadaci a přidat ho do betlému, stejně tak jakýmkoliv nákupem jejich produktů z nabídky
  • stánek Pink Bubble i betlém najdete v 1. patře Centra Stromovka

Podívejte se, jak u nás vzniká stavba největšího perníčkového betlému v Česku

O Pink Bubble

„Pink Bubble“… RŮŽOVÁ BUBLINA SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Nadační fond Pink Bubble pomáhá mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.

Jeho cílem je podpora a pomoc onkologicky nemocným dětem, náctiletým a mladým dospělým do 30 let po celé České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života.

Ke všem „bublinkám“, jak v Pink Bubble důvěrně říkají příjemcům nadační pomoci, přistupují vždy osobně, protože i příběh každého pacienta je jedinečný a vyžaduje specifickou péči.

Co je naším posláním?

Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i ty velké a čerstvě dospělé děti věděly, že mají o koho se opřít, že existuje místo, kam se mohou obrátit, potřebují-li pomoc nebo podporu v těžkém období onkologické léčby. Dospívání je samo o sobě náročnou částí života a nádorové onemocnění znamená pro mladého člověka obrovskou zátěž navíc – nejen pro tělo, ale především pro jeho duši…

Cílem nadačního fondu Pink Bubble je vytvořit ucelený projekt na podporu dětí, teenagerů a mladých dospělých, kteří bojují s těžkou nemocí na onkologických odděleních po celé České republice. Doba, kdy jejich vrstevníci sportují, chodí do školy a plánují život na vlastních nohou, mladí onkologičtí pacienti tráví svůj čas v nemocnici. Mnohdy osamoceně, bez možnosti svůj strach, naději, radost a sílu k boji sdílet se svými vrstevníky.

Rádi bychom této doposud spíše opomíjené věkové skupině pacientů nabídli bezpečí bubliny, do které mohou schovat svá přání, plány a sny. S nadějí, že se jim vyplní.

Hlavní oblasti podpory:

Ozdravné, relaxační a resocializační pobyty, projekt „Splněná přání“, zážitky, pomůcky (léčebné, rehabilitační i pohybové), podpora vzdělávání, praxe a pomoc při získávání pracovních příležitostí, aj.

Jak pomáhá Centrum Stromovka?

Centrum Stromovka letos věnuje mladým lidem z nadace Pink Bubble vánoční dárky v hodnotě 100 000 Kč.

Děkujeme, že podporujete tyto mladé onkologické bojovníky spolu s námi…

www.pinkbubble.cz