Pre-opening za námi, grand-opening před námi - Centrum Stromovka
Menu
Centrum Stromovka > Novinky > Pre-opening za námi, grand-opening před námi

Pre-opening za námi, grand-opening před námi


Centrum Stromovka se co nevidět otevře obyvatelům Letné i ostatním, kteří mají se sedmičkou co do činění. Proto jsme na začátku října uspořádali malou ochutnávku toho, co vás čeká.  Ve čtvrtek 3. října jsme pozvali letenské sousedy na kávu, kulinářské speciality a představili několik značek, které v Centru Stromovka už od listopadu najdete.


Skvělé jídlo a jedno, pravda trochu sychravé, podzimní odpoledne. A hlavně sousedi, muzika a dobrá nálada. Tak by se dal v několika slovech shrnout pre-opening, který jsme uspořádali na začátku října před prostorami budoucího obchodního centra.

Příchozí vyzkoušeli tradiční gruzínské recepty z kynutého těsta, originální čajové mixy z dílny TEAYO!, povečeřeli burger od Roots BBQ nebo si pochutnali na křehkých makronkách HF Pastra Academy. Dobrá zpráva – tyto i další podniky najdete už brzy v naší pop-up foodové PARKet zóně.

Kromě toho se účastníci potkali se zástupci společnosti Lidl, která na sedmičce co nevidět otevře první in-store prodejnu v Čechách, a fitness centra Fitinn.

A samozřejmě se mluvilo. Mluvilo se o tom, jaké Centrum Stromovka chce být a bude nebo jaké obchody a servis nabídne svým budoucím návštěvníkům. Ještě jednou děkujeme, že jste se akce zúčastnili, a těšíme se na vás už 21. listopadu. Grand-opening je za rohem!